Zaterdag 9 september: Open Monumentendag

‘Boeren, burgers en Buitenlui en hun laatste rustplaats in de kerk’

Zaterdag 9 september 2017 is het weer Open Monumentendag. In Moordrecht is er in de Grote Kerk aan het Kerkplein een tentoonstelling met het thema ‘Boeren, burgers en Buitenlui en hun laatste rustplaats in de kerk’. De tentoonstelling is een samenwerking tussen de Historische Vereniging Moordrecht en de Protestantse Gemeente Moordrecht-Gouderak.

Tijdens Open Monumentendag zet ook de Oudheidkamer van de Historische Vereniging Moordrecht de deuren open. Ontmoet hier (oud-)inwoners en ontdek de geschiedenis van het dorp.

Naast de basisopstelling over oud-Moordrecht is er ook een expositie over de Moordrechtse scholen, met vele schoolfoto’s, voorwerpen en oude leermiddelen. Ook kunt u gratis een ‘touwtje draaien’ in de touwbaan. Ook interessant voor de kinderen dus.

Benieuwd wat er verder te zien zal zijn? Kom zaterdag tussen 10.00 en 16.00 uur naar de Grote Kerk op het Kerkplein of naar de Oudheidkamer aan het Westeinde!

De toegang is gratis.

Adres Oudheidkamer:
Westeinde 1 (voormalig gemeentehuis, ingang achterzijde)
2841 BN Moordrecht

Kom zaterdag naar de Open Monumentendag in de Dorpskerk en de Oudheidkamer. Open van 10-16 uur.