Penningmeester Jan Rensen overleden

Vrijdag 15 juli 2022 bereikte ons het droevige bericht over het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde penningmeester Jan Rensen. Hij was 85 jaar oud. Jan was geridderd in de Orde van Oranje-Nassau vanwege zijn verdiensten voor het plaatselijke verenigingsleven als o.a. bestuurslid van de Historische Vereniging Moordrecht en Tennisvereniging Moordrecht.

De geboren en getogen Amsterdammer woonde sinds de jaren ’70 in Moordrecht, waar hij een actieve rol vervulde in het verenigingsleven. Zo was hij al vanaf de oprichting in 1993 bestuurslid van onze vereniging. Het verlies van Jan betekent een grote klap voor iedereen die hem kende. Wij wensen echtgenote An, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

Het bestuur

Jan Rensen, penningmeester van de Historische Vereniging Moordrecht, overleed vrijdag 15 juli 2022 op 85- jarige leeftijd.
Jan Rensen (1937-2022).