NL Doet: vele handen maken licht werk

100 historische voorwerpen zorgvuldig voor het nageslacht bewaard

Een tiental vrijwilligers heeft vrijdag 9 maart jl. enthousiast meegeholpen met het nummeren van archeologische vondsten, waaronder oude scherven en pijpenkoppen. Dat gebeurde in Oudheidkamer Het Weeshuis tijdens de landelijke vrijwilligersactie ‘NL Doet’.

Elk voorwerp werd voorzien van een nummer en vervolgens vastgelegd in de computer. Door alles goed te documenteren, kan de Historische Vereniging Moordrecht de stukken netjes voor het nageslacht bewaren en zijn ze later weer makkelijk terug te vinden.

Elk voorwerp werd voorzien van een nummer en vervolgens vastgelegd in de computer.

NL Doet is de jaarlijkse landelijke vrijwilligersactie van het Oranje Fonds. Doel: Nederlanders zelf laten ervaren hoe leuk en dankbaar het is om een dagje de handen uit de mouwen te steken voor een ander. Voor organisaties en verenigingen is NL Doet vooral een mooie kans om nieuwe vrijwilligers aan te trekken en belangrijke klussen geklaard te krijgen.

Beste vrijwilligers, bedankt voor jullie hulp!

Blijf op de hoogte, meld u aan voor de nieuwsbrief!

Diapresen­tatie
op maat

Over de historie van Moordrecht

Historische Vereniging Moordrecht

Opgericht in 1993

RSIN-nummer: 8028.05.334

Corr. adres: West-Ringdijk 7b, 2841LV Moordrecht

Bezoekadres: Westeinde 1, 2841BN Moordrecht

info@historischevereniging­moordrecht.nl

Oudheidkamer Het Weeshuis

Museum voor lokale historie en tevens bestuurs- en archiveringruimte.

Open: elke 2e zaterdag van de maand van de maand van 13.30 tot 16.30 uur.

Adres: Westeinde 1, 2841 BN Moordrecht (ingang achterom).
Historische Vereniging Moordrecht