Diapresentatie op maat

Met nostalgische beelden van Moordrecht

Wilt u een bijeenkomst organiseren waarin de geschiedenis van Moordrecht of nostalgie naar het dorp van vroeger centraal staat? Bijvoorbeeld tijdens een verenigingsavond of een schoolreünie? De Historische Vereniging Moordrecht komt uw bijeenkomst graag opluisteren met een diapresentatie met foto’s en/of andere beelden van het Moordrecht van weleer.

Diapresentatie op maat

Het thema van de presentatie bepaalt u zelf. Denk bijvoorbeeld aan: gebouwen en woningen, winkels, kerken, boerderijen, scholen, sportverenigingen… of gewoon: een nostalgisch rondje door het dorp van toen. Heeft u zelf een onderwerp? Graag!

De presentatie wordt gegeven door een van onze leden. In overleg met u maakt hij/zij vooraf ook een selectie van de beelden. Voor de presentatie verzorgt de historische vereniging de beelden en de beamer. U zorgt zelf voor een geschikte locatie, een projectiescherm en eventuele versnaperingen.

Een presentatie duurt maximaal 1 uur (ca. 40 beelden). De kosten bedragen € 50,- tot € 100,-, afhankelijk van uw wensen en de hoeveelheid werk die de presentatie vergt. Hoe meer (maat)werk, hoe hoger de kosten. De opbrengst gaat naar de verenigingskas en komt ten goede aan onze activiteiten.

Vriendelijk verzoek: een presentatie samenstellen vergt de nodige voorbereiding, dus dien uw aanvraag ruim vooraf in.

Stuur uw aanvraag per e-mail naar: info@historischeverenigingmoordrecht.nl

Blijf op de hoogte, meld u aan voor de nieuwsbrief!

Diapresen­tatie
op maat

Over de historie van Moordrecht

Historische Vereniging Moordrecht

Opgericht in 1993

RSIN-nummer: 8028.05.334

Corr. adres: West-Ringdijk 7b, 2841LV Moordrecht

Bezoekadres: Westeinde 1, 2841BN Moordrecht

info@historischevereniging­moordrecht.nl

Oudheidkamer Het Weeshuis

Museum voor lokale historie en tevens bestuurs- en archiveringruimte.

Open: elke 2e zaterdag van de maand van de maand van 13.30 tot 16.30 uur.

Adres: Westeinde 1, 2841 BN Moordrecht (ingang achterom).
Historische Vereniging Moordrecht