Fotowand siert nieuw clubhuis VV Moordrecht

Sinds 27 augustus speelt de Voetbal Vereniging Moordrecht niet meer op sportcomplex Het Lage, maar op het splinternieuwe sportpark ’t Ambacht achter het gelijknamige bedrijventerrein. Tijdens de openingshandeling in het fraaie clubgebouw werd ook een prachtige fotowand onthuld met voetbalfoto’s uit de oude doos uit de verzameling van Wijnand Bloot Sr. De foto’s waren ingescand en aangeleverd door de Historische Vereniging Moordrecht. De foto van de fotowand hiernaast is gemaakt door Sylvia van Straalen van GouweIJsselNieuws.

Foto: Sylvia van Straalen van GouweIJsselNieuws.

Blijf op de hoogte, meld u aan voor de nieuwsbrief!

Diapresen­tatie
op maat

Over de historie van Moordrecht

Historische Vereniging Moordrecht

Opgericht in 1993

RSIN-nummer: 8028.05.334

Corr. adres: West-Ringdijk 7b, 2841LV Moordrecht

Bezoekadres: Westeinde 1, 2841BN Moordrecht

info@historischevereniging­moordrecht.nl

Oudheidkamer Het Weeshuis

Museum voor lokale historie en tevens bestuurs- en archiveringruimte.

Open: elke 2e zaterdag van de maand van de maand van 13.30 tot 16.30 uur.

Adres: Westeinde 1, 2841 BN Moordrecht (ingang achterom).
Historische Vereniging Moordrecht