Penningmeester Jan Rensen overleden

Vrijdag 15 juli 2022 bereikte ons het droevige bericht over het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde penningmeester Jan Rensen. Hij was 85 jaar oud. Jan was geridderd in de Orde van Oranje-Nassau vanwege zijn verdiensten voor het plaatselijke verenigingsleven als o.a. bestuurslid van de Historische Vereniging Moordrecht en Tennisvereniging Moordrecht.

De geboren en getogen Amsterdammer woonde sinds de jaren ’70 in Moordrecht, waar hij een actieve rol vervulde in het verenigingsleven. Zo was hij al vanaf de oprichting in 1993 bestuurslid van onze vereniging. Het verlies van Jan betekent een grote klap voor iedereen die hem kende. Wij wensen echtgenote An, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

Het bestuur

Jan Rensen, penningmeester van de Historische Vereniging Moordrecht, overleed vrijdag 15 juli 2022 op 85- jarige leeftijd.
Jan Rensen (1937-2022).

Blijf op de hoogte, meld u aan voor de nieuwsbrief!

Diapresen­tatie
op maat

Over de historie van Moordrecht

Historische Vereniging Moordrecht

Opgericht in 1993

RSIN-nummer: 8028.05.334

Corr. adres: West-Ringdijk 7b, 2841LV Moordrecht

Bezoekadres: Westeinde 1, 2841BN Moordrecht

info@historischevereniging­moordrecht.nl

Oudheidkamer Het Weeshuis

Museum voor lokale historie en tevens bestuurs- en archiveringruimte.

Open: elke 2e zaterdag van de maand van de maand van 13.30 tot 16.30 uur.

Adres: Westeinde 1, 2841 BN Moordrecht (ingang achterom).
Historische Vereniging Moordrecht